Hakkımızda

FAALİYET ALANLARIMIZ

Ortex Bilişim olarak kurulduğumuz günden bu yana profesyonel olarak online ticaret ve yazılım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Yazılım: Profesyonel web tasarımı – web yazılımı, online iş yazılımları ve mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Firmamız kamu ve özel sektördeki işletmelerin genel olarak bilişim teknolojileri ile ilgili olan projelerinde yüklenici firma olarak rol almaktadır.

Online Ticaret: İthalat alanında ülkenin öncü firmaları ile olan işbirliğimiz dahilinde, kurulduğumuz günden bu yana profesyonel olarak online ticaret ile iştigal etmekteyiz. Tüketici elektroniği başta olmak üzere yaklaşık 10.000 kalemden oluşan geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  • WEB TASARIM & YAZILIM
  • MOBİL UYGULAMA HİZMETLERİ
  • E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
  • SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI
  • SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Ortex Bilişim öz kaynakları ile geliştirdiğimiz %100 geliştirilebilir, yönetilebilir ve tüm standartlara uygun ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin markalarını daima zirvede tutmak ve öncelikle Türkiye pazarında olmak üzere, tüm dünya da ürünlerimizi marka olarak sunabilmektir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, gelişen teknoloji ve yenilikleri sunduğumuz hizmetlere yansıtarak ve ürünlerimizi dünyaca kabul görmüş standartlara tamamen uygun hazırlayarak müşterilerimizin markalarını daima zirvede tutmaktır.