Hizmetlerimiz

 • WEB TASARIM

  Kurumsal ya da kişisel web siteniz için yaptığımız, web tasarım ilkelerine ve W3C standartlarına uygun %100 responsive web tasarımlar ile geniş kitlelere iyi bir kurumsal kimlik imajıyla ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • E-TİCARET

  E-Ticaret hizmetlerimiz ile mağazanızı internete taşıyarak 7/24 tüm dünyaya hizmet vermenizi, yüzlerce entegrasyon ve modüller aracılığı ile iş gücünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

 • SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

  Ulaşmak istediğiniz hedef kitleye yönelik, detaylı analizler sonucu belirlediğimiz doğru anahtar kelimelerle web sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda listelenmesini sağlıyor ve sitenizin trafiğini arttırıyoruz.

 • WEB YAZILIM

  Kurumsal ya da kişisel ihtiyaçlarınıza göre hızlı, güvenilir ve yedekleme sistemleri olan, kullanışlı arayüz ve sıfır yazılım bilgisi ile yönetilebilen altyapılar ile iş gücünden ve zamandan tasarruf edeceğiniz web yazılımları yapıyoruz.

 • MOBİL UYGULAMA

  Hâlihazırda web siteniz, e-ticaret siteniz ya da diğer ihtiyaçlarınıza göre farklı mobil uygulamaları, Android, IOS ve Windows Mobile işletim sistemlerine göre geliştirerek, milyonlarca mobil kullanıcısına ulaşmanızı sağlıyoruz.

 • SOSYAL MEDYA & REKLAMCILIK

  Ürün, hizmet ya da farklı alanlarda sosyal medya reklamlarınızı yaparak, milyonlarca sosyal medya kullanıcılarına ulaşmanızı sağlıyor, website trafiğinizi arttırıyor, doğrudan satış yapmanıza imkan sağlıyor ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.