Mobil Uygulama

Mobil Uygulamalar İle Hedef Kitlenizi Genişletin!

Günümüzde, neredeyse tüm bireyler akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazları kullanmaktadır ve bu sayede internette dolaşma oranları, akıllı mobil cihazlar öncesine göre çok büyük oranda yükselmiştir. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte normal bilgisayar kullanım oranları düşmüştür bu nedenle web site ve e-ticaret siteleri için mobil uygulamalar ihtiyaç haline gelmiştir. Tüm platformlarda (Android, IOS, Windows,..) mobil uygulamaya sahip olan web siteleri, diğer sitelere oranla neredeyse 2 kat daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadırlar. Sizde, web siteniz, e-ticaret siteniz ya da herhangi bir projeniz için bir mobil uygulaması edinerek geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Siteniz İçin Mobil Uygulamanın Önemi

Günümüzde e-ticaret sektörü geniş kitleye ulaşmış durumdadır ve birçok firma, artık ürünlerini e-ticaret sistemleri üzerinden satışa sunmaktadır. E-ticaret sektörünün yayılmaya başlaması ve mobil cihazların kullanımının oldukça artması sonucu, e-ticaret siteleri için mobil uygulama bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yapılan e-ticaret sitelerinin responsive (tüm cihazlara uygun tasarım) olmasının yanı sıra, mobil uygulamalarının da olmasının bazı avantajları vardır. Sitenizden sıklıkla alışveriş yapan müşterileriniz, her defasında mobil üzerinden tarayıcı aracılığı ile sitenize giriş yapmak yerine, e-ticaret siteniz ile entegre halinde olan uygulamanıza ait ikona tek dokunuşla uygulamanıza kolayca ulaşabilir ve hızlı, güvenilir ve rahat bir şekilde alışverişini tamamlayabilir. Bunun yanı sıra, e-ticaret siteniz ile entegre halinde çalışan mobil uygulamanız sayesinde, müşterilerinize anlık indirim, kampanya ya da herhangi bir bildirim gönderebilir, müşterileriniz ile anlık olarak bildirim yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, mobil uygulaması bulunan bir e-ticaret firmasının kurumsal kimlik imajı kullanıcıların aklında iyi yönde etki bırakacaktır.

Tüm Platformlar(Android, IOS, Windows) İçin Mobil Uygulama Hizmeti

Ünvermiş Yazılım olarak, tüm mobil işletim sistemlerine yönelik hizmet vermekteyiz. İsteğiniz üzere Android, IOS ya da Windows işletim sistemleri için mobil uygulamalarınızı en kısa sürede oluşturuyor, güvenlik önlemleri ve tüm testlerini yapıp detaylı bir şekilde rapor oluşturarak mobil uygulamanızı teslim ediyoruz. Oluşturduğumuz mobil uygulamalarının eğitim, güncelleme ve ilgili platformlarda yayınlanma süreçlerini profesyonel bir şekilde takip ederek, sizin sadece siparişlerinizi takip etmenizi sağlıyoruz.