Web Yazılım

İş Gücünüzü Kolaylaştıracak Web Yazılımları:

Firmalar için veri aktarımının hızlı, güvenli, eksiksiz ve sıfır hata ile yapılması hayati önem taşımaktadır. Ortex Bilişim olarak firmanızın ihtiyaçlarına uygun, iş gücünüzü büyük ölçüde hafifleten ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde karşılayacak web tabanlı yazılımları geliştiriyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

Web Yazılım hizmeti kapsamında geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemleriyle, web sitenizin ya da e-ticaret sitenizin içeriğini ve tasarımını hiçbir yazılım bilgisine gerek duymadan sade ve kullanışlı paneller üzerinden güncelleyebilir ve yeni içerikler ekleyebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ve kullanmaya başladığınız içerik yönetim sistemleri için isteğinize bağlı olarak yeni özellikler ve modülleri çok kısa sürede ekletebilir ve bu çalışma süresince sistemde hiçbir yavaşlama ve duraksama yaşanmadan sistemi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bulut Sistemi (Veri Paylaşım & Depolama)

Firmanıza özel yaptığımız bulut sistemi (veri depolama ve paylaşım) yazılımları sayesinde, firma içerisinde veri aktarımını ve arşivlemesini hızlı, güvenilir ve sıfır hata ile yapabilirsiniz. Oluşturduğumuz yüksek güvenlik sistemleriyle verilerinizin %100 güvende olup periyodik olarak yedekleme yapılmaktadır.

Özel Web Yazılım Sistemleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ya da hayata geçirmek istediğiniz bir proje kapsamında, istediğiniz özelliklerde web yazılımını en kısa sürede hayata geçiriyor, güvenlik önlemlerini ve tüm testlerini tamamlayarak tarafınıza teslim ediyoruz. Teslim ettiğimiz projelerin kullanımı konusunda ücretsiz eğitim ve destek hizmetini ömür boyu vererek, yazılımlarımızın arkasında duruyor ve müşterilerimizin iş devamlılığını kesintisiz olarak sürdürmelerini sağlıyoruz.